garant

(0472) 507-307

м. Черкаси, 18000
вул. Смілянська, 132/4

Наші переваги:

Європейська якість робіт

Низькі ціни

Гарантія якості

Професійна 
консультація

  • slider1.jpg
  • slider2.jpg

    Автосервіс «Арманд Трейд», заснований в 2011 році, спеціалізується на технічному обслуговуванні та ремонті автомобілів. Ми пропонуємо послуги автосервісу, а так само широкий асортимент запчастин і витратних матеріалів. Наша команда націлена на високий рівень сервісного обслуговування, який дозволяє власникам автомобілів отримати найбільш повний та якісний комплекс послуг.

                                                                         Наші послуги

Діагностика. У процесі діагностики наші фахівці здійснюють повну перевірку електронних систем управління автомобілем, а також оцінюють стан двигуна, трансмісії, підвіски, електрообладнання, світлових приладів і т. д.

Технічне обслуговування. Під час технічного обслуговування в нашому автосервісі відповідно до регламентів виконуються наступні роботи: контрольно - діагностичні, мастильні та регулювальні, а т ак само роблять перевірку електрообладнання та заміну експлуатаційних рідин.

Слюсарний ремонт. Для підтримки в справному стані вузлів і агрегатів вашого автомобіля проводитися слюсарний ремонт, при якому виконується заміна несправних деталей. Наш автосервіс виконує будь слюсарного роботи: ремонт двигуна, ремонт підвіски , ремонт вихлопної системи, ремонт гальм , а так само заміну зчеплення, свічок , масла та інші роботи.

Роботи по електриці. В автосервісі ми здійснюємо ремонт електрообладнання, без якого сьогодні складно уявити сучасний автомобіль. Наша команда відновлює стартери, генератори та інші електричні та електронні деталі автомобіля.

                                                                        Запасні частини

З нашого складу. Власники автомобілів можуть придбати запасні частини і необхідні матеріали з нашого складу. Так само існує можливість термінової та планової доставки необхідних деталей зі складів наших партнерів. Для замовлення Ви можете звернутися безпосередньо в автосервіс, адреса якого вказана в розділі «Контакти».