garant

(0472) 507-307

м. Черкаси, 18000
вул. Смілянська, 132/4

Наші переваги:

Європейська якість робіт

Низькі ціни

Гарантія якості

Професійна 
консультація

 • slider1.jpg
 • slider2.jpg

    Автосервіс «Арманд Трейд», заснований в 2011 році, спеціалізується на технічному обслуговуванні та ремонті автомобілів. Ми пропонуємо послуги автосервісу, а так само широкий асортимент запчастин і витратних матеріалів. Наша команда націлена на високий рівень сервісного обслуговування, який дозволяє власникам автомобілів отримати найбільш повний та якісний комплекс послуг.

                                                                         Наші послуги

Діагностика. У процесі діагностики наші фахівці здійснюють повну перевірку електронних систем управління автомобілем, а також оцінюють стан двигуна, трансмісії, підвіски, електрообладнання, світлових приладів і т. д.

Технічне обслуговування. Під час технічного обслуговування в нашому автосервісі відповідно до регламентів виконуються наступні роботи: контрольно - діагностичні, мастильні та регулювальні, а т ак само роблять перевірку електрообладнання та заміну експлуатаційних рідин.

Слюсарний ремонт. Для підтримки в справному стані вузлів і агрегатів вашого автомобіля проводитися слюсарний ремонт, при якому виконується заміна несправних деталей. Наш автосервіс виконує будь слюсарного роботи: ремонт двигуна, ремонт підвіски , ремонт вихлопної системи, ремонт гальм , а так само заміну зчеплення, свічок , масла та інші роботи.

Роботи по електриці. В автосервісі ми здійснюємо ремонт електрообладнання, без якого сьогодні складно уявити сучасний автомобіль. Наша команда відновлює стартери, генератори та інші електричні та електронні деталі автомобіля.

                                                                        Запасні частини

З нашого складу. Власники автомобілів можуть придбати запасні частини і необхідні матеріали з нашого складу. Так само існує можливість термінової та планової доставки необхідних деталей зі складів наших партнерів. Для замовлення Ви можете звернутися безпосередньо в автосервіс, адреса якого вказана в розділі «Контакти».

Відгуки

 • Сергей 06.04.2018 12:21
  Обслуживаюсь уже не первый раз, всё на высшем уровне, Всем рекомендую
   
 • silin-ea 30.03.2017 09:44
  28.03.2017 Робив сход-розвал на Пробі, точніше переробляв після СТО на Shell. І руль став на місце і в сторону тянуть перестало. Наступрого дня їздив в Київ, йде тепер по трасі рівно. А на тому СТО,дядько навіть незнае що на маздах і розвал регулюеться. Дякую Арманд Трейд.
   
 • Андрей 03.04.2015 08:13
  Сегодня впервые побывал, отличный и грамотный персонал. Остался доволен. Всем рекомендую!