garant

(0472) 507-307

м. Черкаси, 18000
вул. Смілянська, 132/4

Наші переваги:

Європейська якість робіт

Низькі ціни

Гарантія якості

Професійна 
консультація

 • slider1.jpg
 • slider2.jpg

Ми пропонуємо Вам виключно надсучасне ГБО італійського бренду Zavoli Gas Point .

 

Газобалонне обладнання саме компанії Zavoli було обрано недарма: системи ГБО цієї компанії представляють собою цілісну систему, що складається з оригінальних італійських запчастин, ідеально поєднуються і доповнюють одна одну, на відміну від «набірних» систем конкурентів, коли кожна деталь виготовляється стороннім виробником, внаслідок чого ідеальної сполучуваності компонентів вже не досягти.

 

   Zavoli S.r.l. - це італійська компанія , заснована в місті Cesena (FC ) в Італії . Zavoli є одним зі світових лідерів в проектуванні , виробництві та маркетингу компонентів і систем переобладнання автомобілів для їзди на альтернативних видах палива - метані і зрідженому газі .

 

   Будучи заснованої в 1993 році, компанії Zavoli вдалося домогтися високої динаміки розвитку, ставши за декілька років однією з провідних компаній галузі на міжнародному рівні.

 

   Наукові дослідження та розробки, інновації та якість є основними принципами політики підприємства.

Відгуки

 • Сергей 06.04.2018 12:21
  Обслуживаюсь уже не первый раз, всё на высшем уровне, Всем рекомендую
   
 • silin-ea 30.03.2017 09:44
  28.03.2017 Робив сход-розвал на Пробі, точніше переробляв після СТО на Shell. І руль став на місце і в сторону тянуть перестало. Наступрого дня їздив в Київ, йде тепер по трасі рівно. А на тому СТО,дядько навіть незнае що на маздах і розвал регулюеться. Дякую Арманд Трейд.
   
 • Андрей 03.04.2015 08:13
  Сегодня впервые побывал, отличный и грамотный персонал. Остался доволен. Всем рекомендую!